خبرگزاری تسنیم: امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دشمنی آمریکا و کشورهای غربی با جمهوری اسلامی یک دشمنی ذاتی است، گفت: حربه تحریم ‌علیه ایران اسلامی دیگر تاثیر ندارد و آنها راهی جز توافق با جمهوری اسلامی ندارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، آیت‌الله سید یوسف طباطبائی نژاد صبح امروز در مراسم گرامی‌داشت سالگرد شهادت شهید بهشتی و 72تن از یارانش در محل مسجد جامع زواره، با بیان اینکه یکی از نتایج واقعه 7تیر شناسایی دشمن بود، اظهار داشت: دشمنی آمریکا و کشورهای غربی با جمهوری اسلامی یک دشمنی ذاتی است و آن‌ها با اسلام مخالف هستند.

وی با بیان اینکه بعد از اینکه دشمن را شناختیم، باید ترفندهای آن‌ها را بشناسیم، تصریح کرد: نسبت های ناروا دادن با رهبران دینی و جداکردن مردم از رهبران دینی یکی از ترفندهای دشمن برای ایجاد اختلاف و مقابله با اسلام است.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: شایعه پراکنی نسبت به رهبران دینی در راستای سرکوب آن‌ها یکی دیگر از ترفندها دشمنان برای مقابله با اسلام است.

وی با بیان اینکه کسانی که خود حقوق بشر را رعایت نمی‌کنند ایران را متهم به عدم رعایت حقوق بشر می‌کنند، تصریح کرد: اگر مسلمانان وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنند پیروزی بر کفار به سهولت صورت خواهد گرفت.

امام جمعه اصفهان به بصیرت و بیداری مردم منطقه زواره اشاره کرد و افزود: اگر ملت ایران تا به امروز در مقابل دشمن ایستاده است، به خاطر بصیرتی است که امام (ره) و مقام معظم رهبری ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه ما به شهداء افتخار می کنیم و به دلیل وجود این شهداء دشمن جرأت تعرض به جمهوری اسلامی را ندارد، خاطرنشان کرد: اینکه آن‌ها می‌گویند گزینه‌ ای ما روی میز است، یک شعار است.

آیت الله طباطبائی نژاد با بیان اینکه دشمن با 2 سلاح تحریم و جنگ نرم در حال مبارزه با نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: همانگونه که امام (ره) فرمودند این تحریم ها یک هدیه الهی است چراکه سبب خودباوری می شود و مردم با مقاومت خویش این سلاح دشمن را بی اثر کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: حربه تحریم دشمن دیگر علیه ملت ایران تاثیری ندارد و این دشمن است که راهی جز توافق با ایران ندارد.

امام جمعه اصفهان جنگ نرم و فرهنگی را یکی دیگر از حربه های دشمن علیه نظام اسلامی اعلام کرد و گفت: باید در این زمینه مراقبت ویژه کرد.