خبرگزاری تسنیم: رئیس شورای اسلامی شهرستان اردستان گفت: با توجه به مشکلات ترافیکی قابل توجه موجود در اردستان، رفع نقاط حادثه‌خیز اردستان در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، سید محمد علی شفیعی صبح امروز در جلسه شورای شهرستان در محل فرمانداری اردستان با اشاره به اهمیت توجه به موضوع رفع مشکلات ترافیکی این شهرستان اظهار داشت: متاسفانه موضوع مشکلات ترافیکی اردستان چندان از سوی مسئولان مورد توجه قرار نگرفته و با توجه به اینکه امنیت جانی مردم از اهمیت بسیاری برخوردار است، باید در این زمینه اقدامات جدی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مشکلات ترافیکی اردستان باید با برنامه‌ریزی جدی برطرف شود، تصریح کرد: ما در حال حاضر شاهد مشکلاتی ترافیکی در شهرستان هستیم که در این زمینه باید اقدام اساسی اجرایی شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان اردستان تصریح کرد: شناسائی مناطق حادثه‌خیز شهرستان اعم از شهر و روستاها باید در دستور کار پلیس راهور قرار داشته باشد و این نقاط با راهکارهای مناسب به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای برطرف شدن ابلاغ شود.

وی با بیان اینکه برخی با اعمال نفوذ مانع از اجرای مقررات شهری می‌شوند، گفت: باید در این زمینه فرهنگ‌سازی لازم صورت گرفته و با احساس مسئولیت به وظایف عمل شود.

شفیعی با بیان اینکه عدم روحیه جمعی کارکردن، نداشتن شهامت در بیان و  احتیاط در اعلام مشکلات از دلایل عقب ماندگی شهرستان است، گفت: نتیجه‌گیری عجولانه و غیرکارآمد در جلسات و فقدان مطالعه کافی مسئولان در زمینه شغلی خود از دیگر دلایل عقب ماندگی شهرستان است.

وی گفت: اجرای قانون تعرفه مصرفی برق مناطق گرمسیر در بخش زواره و مناطق کویری شهرستان و همینطور تعرفه گاز مصرفی مناطق سردسیری در منطقه کوهستانی و سردسیر برزاوند شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است.